ایران جانبی

» اجاره‌بهای دوماه مستقلات شهرداری بخشیده شد
کد خبر: 204799
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
شهردار قزوین:
شاخص : شهردار قزوین از بخشش اجاره بهای اسفندماه و فروردین ماه اجاره نشینان خود خبر داد.

سیاوش طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از عیدی به اجاره نشینان این سازمان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به شرایط مستقلات در یک ماه اخیر که با شیوع ویروس کرونا و مطابق آن، تعطیلی بیشتر واحدها و کسادی بازار مواجه بودند لذا طبق هماهنگی با شورای شهر نیز تصمیم گرفتیم تا از اجاره بهای اسفندماه و فروردین ماه معاف شوند.

وی افزود: اسفندماه فرصت مناسبی برای اصناف بود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا؛ در جهت همکاری با دولت مجبور به تعطیلی واحد خود شدند و این تعطیلی هم‌اکنون هم ادامه دارد و ممکن است تا پایان فروردین هم با این شرایط مواجه باشند.

شهردار قزوین در ادامه گفت: این تصمیم با هماهنگی شورای شهر قزوین در جهت متضررنشدن شهروندان گرفته شد چراکه این واحدها به‌دلیل رعایت موارد بهداشتی و همکاری با دستگاه‌های دولتی نسبت به بستن مغازه‌های خود اقدام کرده‌اند.

گندزدایی معابر و اماکن عمومی قزوین ادامه دارد

وی بیان کرد: این معافیت برای مجموعه سعدالسلطنه و اماکن دیگر که متعلق به شهرداری قزوین است، در نظر گرفته شده چراکه سعدالسلطنه طی این فصل از سال باتوجه به جاذبه‌های گردشگری نیز فرصت مناسبی برای کسب و کار داشت.

این مقام مسئول درخصوص اقدامات شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد: شهرداری قزوین برنامه‌هایی را به‌صورت مجازی در قالب پویش‌های”ماندن مردم در خانه” راه‌اندازی کرده و با تمام توان خود در تلاش است که از راه‌های مختلف در جهت کنترل و مقابله با ویروس کرونا حرکت کند.

طاهرخانی یادآور شد: شهرداری قزوین نیز با همکاری دیگر دستگاه‌ها و مجموعه‌ها بویژه بسیج طلاب، بسیج مردمی و نهادهای دیگر نسبت به گندزدایی معابر و اماکن عمومی و پارک‌ها بصورت شبانه روزی اقدام می‌کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار