اجازه نمی‌دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 154631
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
رئیس کل دادگستری استان قزوین:
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: مردم در عرصه‌های مختلف ثابت کرده‌اند که به کشور و نظام علاقه دارند ولی برخی می‌خواهند بیان دغدغه از سوی مردم را وارونه جلوه دهند حال آنکه دشمن همه ما یکی است بنابراین اجازه نمی‌دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام نورا… قدرتی در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال که در سالن جلسات دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: ۹ دی نشان داد که مردم پای انقلاب ایستاده اند و ذره ای در این مسیر کوتاه نمی آیند.

وی ادامه داد: امروز مردم مشکلاتی دارند ولی برخی می خواهند از این گلایه و اظهارنظر مردم سوء استفاده کرده و ذائقه مردم را تلخ کنند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: مردم ما در عرصه ها و ادوار مختلف این مهم را به اثبات رسانده اند که به کشور و نظام علاقه دارند ولی برخی می خواهند بیان دغدغه از سوی مردم را وارونه جلوه دهند حال آنکه دشمن همه ما یکی است بنابراین اجازه نمی دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند.

وی افزود: رعایت حقوق مردم یک اصل اساسی است و نباید اجازه داد مسئولی در انجام وظایف خود نسبت به مردم کوتاهی کند باید تلاش کنیم مشکل مردم را حل کنیم و اقدام دستگاه قضایی در حل مشکل منطقه ای در آبیک نیز در همین راستاست.

حجت الاسلام قدرتی خاطرنشان کرد: همه مسئولان مکلف و موظف به خدمت به مردم هستند و اگر همه گوش به فرمان رهبری برای خدمت به مردم تلاش جهادی داشته و براساس اقتصاد مقاومتی حرکت کنند دیگر شاهد برخی مسائل و مشکلات نخواهیم بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار