اجرایی شدن طرح ملی نمایش پایداری دفاع مقدس در ۱۲ استان کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70676
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۳۳
رئیس مرکز بسیج رسانه ملی اعلام کرد
شاخص : رئیس مرکز بسیج رسانه ملی، از اجرایی شدن طرح ملی نمایش پایداری و مقاومت ایرانی دفاع مقدس در 12 استان کشور خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمود عاطفی دیروز در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز قزوین، از اجرایی شدن طرح ملی نمایش پایداری و مقاومت ایرانی دفاع مقدس در ۱۲ استان کشور خبر داد و اظهار کرد: در این اطلس نمایشی نقش اقوام با تکیه بر فرهنگ بومی، محلی و منطقه ای در قالب های مختلف برنامه سازی ارائه می شود.

رئیس مرکز بسیج رسانه ملی، بهره گیری از رابطه خرده فرهنگ های مختلف در برجسته سازی و نهادینه کردن ارزش ها و مفاهیم دفاع مقدس را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه های نمایشی، صوتی و تصویری دفاع مقدس در پایان این طرح تنظیم و در جشنواره ملی به رقابت گذاشته می شود، پیش بینی کرد: در طول یک سال بتوان ۳۳ فیلم سینمایی با محور بومی و محلی تولید و برترین ها را به جشنواره فیلم فجر ارسال کرد.

عاطفی همچنین از تولید سریال سید آزادگان مرحوم ابوترابی خبر داد.

معصومی فر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم با بیان اینکه در این استان ظرفیت های خوبی برای تولید برنامه های فاخر وجود دارد، افزود: با تامین اعتبار لازم در این خصوص می توانیم گام های ارزشمندی برداریم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار