اجرای اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت از چالش‌های اقتصادی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88316
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
نماينده ولي فقيه در استان تاكيد كرد
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين در جلسه مجمع نمايندگان استان گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی و توجه به این مقوله تنها راه برون‌رفت از چالش‌های موجود در اقتصاد است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در جلسه مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی و توجه به این مقوله تنها راه برون‌رفت از چالش‌های موجود در اقتصاد است، تاکید کرد: باید اقتصاد مقاومتی و اهمیت آن در کشور برای مسئولان و مردم تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: اقتصاد مقاومتی به معنای اصلاح ساختار اقتصادی، ایجاد تناسب میان دخل و خرج و اصلاح سبک زندگی است.

وی با بیان اینکه همه دستگاه ها برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی باید صادقانه پای کار بیایند، تصریح کرد: اتحاد و همدلی خوبی بین مسئولان استان برای حل مشکلات وجود دارد.

فریدون همتی استاندار قزوین هم در این جلسه استفاده بهینه از منابع موجود را یکی از اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح های مربوط به حوزه اقتصاد مقاومتی حمایت می کند.

حجت الاسلام حسینی، داوود محمدی، روح الله عباسپور و رجب رحمانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم بر حل مشکلات با نگاه استانی، توجه بر بخش کشاورزی به عنوان ظرفیت ارزشمند و واگذاری امور به بخش خصوصی با اصول کارشناسی تاکید کردند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار