اجرای طرح آماربرداری مبداء و مقصد در جاده‌های قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56685
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
همزمان با سراسر کشور صورت می‌گیرد
شاخص : مديركل حمل‌و‌نقل و پايانه‌هاي استان قزوين گفت: همزمان با سراسر كشور طرح آمار گيري مبداء و مقصد در جاده‌های استان اجرا می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مهدی دهاقین با اشاره به اجرای طرح آمار گیری مبداء و مقصد سفرهای باری و مسافری در استان، اظهار کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان قزوین بیان کرد: هدف از اجرای این طرح سازماندهی حمل و نقل جاده ای در زمینه کالا، مسافر، ترانزیت، ایمن سازی عبور و مرور، شبکه راه‌ها و کاهش تصادفات جاده‌ای، تهیه الگوی سفرهای باری، مسافری و شخصی است.

این مسئول، برنامه ریزی و مدیریت عوامل موثر در حمل و نقل زمینی مانند ناوگان، رانندگان، شرکت ها و تاسیسات زیر بنایی، استفاده بهینه از امکانات موجود و اقتصادی کردن صنعت حمل و نقل، توسعه فرهنگ اجتماعی حمل و نقل را هم از دیگر اهداف اجرای طرح آمار گیری مبداء و مقصد سفرهای باری و مسافری عنوان کرد.

دهاقین افزود: طرح آمار برداری مبداء و مقصد در جاده های استان تا۲۰ اردیبهشت در محورهای منتخب استان و به صورت شبانه‌روزی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه دراجرای این طرح با متوقف سازی وسایل نقلیه، ماموران اقدام به آمار گیری می‌کنند از رانندگان و مسافران خواست با آمارگیران همکاری کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار