اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۸۱ نفر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 108284
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
شاخص : معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در شهر" اقباليه "قزوين خبر داد.

به گزارش شاخص، سرهنگ حمید محبعلی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و فروشندگان انواع مواد مخدر، طرح ارتقاء امنیت و پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهر اقبالیه به مرحله اجرا در آمد.
سرهنگ محبعلی افزود: در این طرح یک روزه ماموران فرماندهی شهرستان قزوین تعداد ۸۱ نفر سارق، مالخر، فروشنده مواد مخدر را دستگیر و از آنها مقادیری مواد مخدر و اجناس مسروقه کشف کردند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: همچنین در این طرح تعداد ۲ دستگاه خودرو توقیف و تعداد ۹ دستگاه موتور سیکلت متخلف و تعداد ۵۲ برگ اعمال قانون توسط راهور انجام شد.
این مقام مسئول از استمرار اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در طول سال در سطح استان خبر داد و گفت: برقراری امنیت برای تمامی موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی اولویت مهم پلیس به حساب می‌آید.
وی با تأکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای طرح های پاکسازی محلات، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و فروش موادمخدر موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار