اجرای طرح تابستانی «نشاط معنوی» با محوریت بقاع متبرکه در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 190536
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۲۶
مدیر کل اوقاف و امورخیریه قزوین خبر داد:
شاخص : مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین طرح تابستانی «نشاط معنوی» را با هدف برنامه ریزی جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان ها ابلاغ کرد.

حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: باتوجه به فرا رسیدن ایام تابستان، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله طرح نشاط معنوی در این ایام توسط اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان طی سال جاری دنبال می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت دانش‌آموزان و خردسالان بوده، در ۲۰ امامزادگان شاخص و بقاع سطح یک در سراسر استان قزوین برپا می شود که این طرح در ۱۴ امامزاده سطح یک شهرستان آبیک و قزوین، ۲ امامزاده شهرستان تاکستان و بویین‌زهرا و ۲ امامزاده در شهرستان البرز اجرا می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین ضمن تبیین مهم‌ترین اهداف برگزاری طرح نشاط معنوی ادامه داد: مهم‌ترین هدف از برگزاری این طرح، غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در سطح امامزادگان و آشنایی بیش از پیش آن‌ها با این امامزادگان است؛ در این طرح از ظرفیت‌های مبلغانی که از استان قم اعزام می‌شوند در قالب خیمه‌های معرفت استفاده می‌کنیم تا خدمات لازم از جمله مشاوره خانواده و کودک ارائه شود.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار