اجرای طرح جمع آوری متکدیان در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65063
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۵۲
مدیر مرکز ساماندهی متکدیان استان قزوین خبر داد:
شاخص : مدیر مرکز ساماندهی متکدیان استان قزوین گفت: طرح جمع آوری متکدیان با همکاری دستگاه های مختلف به زودی در استان قزوین اجرایی می شود.
مدیر مرکز ساماندهی متکدیان استان قزوین در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شاخص گفت: طرح جمع آوری متکدیان با همکاری دستگاه های مختلف به زودی در استان قزوین اجرایی می شود.
وی در ادامه گفت: این طرح از سال ۸۷ به اجرا در آمده است و به مدت یکسال است که با بانک اطلاعاتی که برای این متکدیان درست شده رسمیت پیدا کرده است.
وحید توفیق تفاوت این طرح با سالهای گذشته را در همکاری دستگاه های مختلف عنوان کرد و افزود : در این طرح دستگاه های مختلف از جمله استانداری، فرمانداری، نیروی انتظامی و کمیته امداد همکاری خواهند کرد .
وی اضافه کرد : در این طرح متکدیان جمع آوری شده تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد قرار خواهند گرفت .
مدیر مرکز ساماندهی متکدیان استان با بیان اینکه ۴۰ درصد از متکدیان اتباع خارجه هستند یادآور شد: در این طرح این اتباع به اداره کل اتباع بیگانه معرفی خواهند شد .
توفیق خاطر نشان کرد : ۲۰ درصد از متکدیان معتاد به مواد مخدر هستند به همین منظور این افراد پس از حمع آوری به کمپ های ترک اعتیاد انتقال داده خواهند شد.
وی در پایان با اشاره بر جمع آوری ۱۶۶ متکدی در سال گذشته افزود : افرادی که تشخصی داده شود حرفه آنها تکدی گری است به قوه قضاییه معرفی خواهند شد.
انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار