اجرای طرح صدور کارت سلامت کارکنان واحدهای تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59745
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از اجرای طرح صدور کارت سلامت بعد از ماه مبارک رمضان بین کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، همایش حساس سازی فعالان جامعه کار و تولید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در محیط کار با رویکرد پیشگیری از اعتیاد با حضور وهاب زاده مدیر کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، بستان منش مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روزبه استاندار قزوین، مسعود بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم اظهار کرد: مسئولیت های اجتماعی در سطح کشورهای توسعه یافته جایگاه ویژه ای دارد که در این راستا وظیفه مدیران دولتی و خصوصی در امور اجتماعی بسیار سنگین است.

این مسئول با اشاره به موضوع اعتباد در واحدهای تولیدی استان گفت: با بررسی های انجام شده در زمینه استعمال تریاک، مرفین، حشیش و شیشه متاسفانه در استان قزوین به اقدمات جدی تری در مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر نیازمندیم و اگر عزم جدی و همگانی در مبارزه نباشد هیچ یک از ما و خانواده هایمان در حاشیه امن قرار نخواهیم داشت و هر لحظه ممکن است در دام اعتیاد گرفتار شویم.

بابایی همچنین از اجرای طرح صدور کارت سلامت بعد از ماه مبارک رمضان بین کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.

در این همایش از واحدهای صنعتی فعال در امر پیشگیری از اعتیاد تقدیر شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار