اجرای طرح غیرضروری پلاک نوری در آبیک درمان کدام درد شهروندان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103593
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
وقتی نظر شهروندان جایگاهی در مدیریت شهری ندارد:
شاخص : مدتی است طرح نوین پلاک نوری در شهرستان آبیک با هدف زیباسازی و دیده شدن پلاک در شب اجرا می‌شود که این امر سبب نارضایتی شهروندان این شهر شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مدتی است طرحی تحت عنوان ” طرح نوین پلاک نوری ” در شهرستان آبیک با هدف زیباسازی و دیده شدن پلاک‌ ساختمان‌ها در شب اجرا می‌شود.

اما گویا شهروندان آبیکی از نحوه و هدف اجرای این طرح ناراضی بوده و دچار مشکلات عدیده‎ای شده‌اند.

یکی از شهروندان آبیکی طی تماس با پایگاه خبری شاخص نیوز اظهار کرد: در شهرستان آبیک به بهانه نصب پلاک‌های نوری از هر خانوار مبلغ ۱۸ هزارتومان دریافت می‌شود.

وی افزود: جالب اینجاست که لامپ این پلاک‌ها با باتری روشن می‌شود و پس از نصب می‌گویند فقط روز اول روشن بماند در غیر این صورت مردم مجبور هستند برای آن مدام باتری جدید خریداری نمایند.

این شهروند آبیکی در ادامه گفت: با توجه به تحقیق بعمل آمده از شهرداری، متوجه شدیم که این افراد هیچ‌گونه مجوز رسمی ندارند.

وی عنوان کرد: طبق گفته یکی از کارمندان شهرداری، این طرح غیر ضروری به واسطه‌گری یکی از اعضاء شورای شهر به اجرا در آمده است.

این شهروند بیان کرد: بر اساس گفته‌های این کارمند؛ مردم به راحتی فریب یک برگه کپی را می‌خورند و تا کنون حدود ۳۶۰ میلیون تومان توسط تعدادی کارگر که هیچ رسمیتی ندارند از مردم دریافت شده است.

وی با بیان اینکه آبیک تعداد زیادی منزل مسکونی و غیر مسکونی دارد، افزود: برگه‌ای که به عنوان مجوز ارائه می‌شود دارای مهر و امضا رسمی نیست؛ با یک حساب ساده می‌توان دریافت چه مبلغ هنگفتی جهت یک کار غیر ضروری از مردم دریافت شده‌است.

این شهروند آبیکی در پایان گفت: مسئولین بهتر است به جای اجرای این طرح‌های بیهوده مشکلات عدیده ساکنان آبیک را حل نمایند.

MMQ_0646-2

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار