اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60906
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۱
معاون سازمان صنعت، معدن استان خبر داد
شاخص : معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و تابستان در استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی‌اکبر کبیری از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و تابستان خبر داد و اظهار کرد: این طرح ویژه در راستای اعمال سیاست‌های تنظیم بازار و به منظور نظارت دقیق بر قیمت کالاها، خدمات و کنترل قیمت‌ها اجرا می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین بیان کرد: به منظور پیشگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالاها و خدمات در استان و همچنین پایش مستمر بازار، در طرح نظارتی ویژه این ایام با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

این مسئول تاکید کرد: در این طرح بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت و اصناف، تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی را برعهده دارند.

کبیری همچنین از برگزاری نمایشگاه ضیافت از ۲۲ لغایت ۲۹ خرداد کاه خبر داد و گفت: با اجرای طرح ضیافت کالاهای اساسی و پرمصرف در ایام ماه مبارک رمضان با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

وی در انتها از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، درج نکردن قیمت و صادر نکردن فاکتور مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند تا بلافاصله به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار