اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در قزوین
کد خبر: 104986
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن استان:
شاخص : معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان گفت: این طرح با توجه به افزایش تقاضا در ماه مبارک رمضان برای تشدید نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان اجرا می شود.

علی‌اکبر کبیری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان اظهار کرد: این طرح با توجه به افزایش تقاضا در ماه مبارک رمضان برای انواع مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، خرما، زولبیا و بامیه در راستای تشدید نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان اجرا می شود.

معاون بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین بیان کرد: در این طرح که تا ۱۵ تیر ماه ادامه دارد ۷۵ بازرس در گروه‌های ۲ نفره با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بر عرضه کالا و خدمات نظارت می کنند.

این مسئول عنوان کرد: برگزاری گشت های مشترک با دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله اداره کل تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و اداره اماکن نیروی انتظامی از دیگر اقدامات این طرح به منظور نظارت بر بازار است.

کبیری یادآور شد: بازرسان از ساعت هشت صبح کار بازرسی خود از واحدهای صنفی را آغاز می کنند و این روند تا ساعت ۲۰ ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه شهروندان بهترین ناظران بازار هستند، از مردم درخواست کرد: هنگام خرید مایحتاج مورد نیاز خود درصورت مشاهده تخلف صنفی مانند گرانفروشی، کم فروشی، درج نشدن قیمت برروی کالا، صادر نکردن فاکتور و قاچاق موارد را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار