اجرای طرح پلاک‌های نوری در آبیک
کد خبر: 103864
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۴۷
نایب رئیس شورای شهر آبیک:
شاخص : نایب رئیس شورای شهر آبیک گفت: طرح پلاک‌های نوری جهت یکسان‌سازی پلاک‌ها اجرا می‌شود و کاملا اختیاری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، چندی پیش شهروندان آبیکی طی تماس با پایگاه خبری شاخص نیوز از نحوه اجرا و هزینه‌های طرح نوین پلاک‌های نوری در این شهر  ابراز نارضایتی کردند.

پس از انتشار این گزارش مردمی، عبدالله ملک‌پور نایب رئیس شورای شهر آبیک با تماس با ما و گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: طرح پلاک‌های نوری جهت یکسان‌سازی پلاک‌ها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه نصب پلاک نوری اختیاری است، گفت: شهروندان در ارائه شماره پلاک آب و کد پستی به دلیل چند رقمی بودن در آدرس‌دهی با موانعی رو به رو بودند که شورای شهر تصمیم به یکسان سازی پلاک‌ها گرفت.

ملک‌پور با اشاره به اجرای پایلوتی این طرح در چند نقطه از شهر بیان کرد: طرح پلاک‌های نوری کاملا اختیاری بوده و هر خانوار در صورت تمایل می‌تواند با پرداخت ۱۸ هزار تومان آن را نصب کند.

این مسئول اضافه کرد: پلاک‌‎ها ابتدا با برق کار می‌کردند که برای رعایت مسائل ایمنی آن را به باتری تبدیل کردیم.

نایب رئیس شورای شهر آبیک عنوان کرد: این طرح در صحن شورای شهر مصوب شده و با همکاری شهرداری انجام می‌شود.

وی تشریح کرد: شهرداری با عقد قرارداد رسمی و دریافت ضمانت نامه از سوء استفاده احتمالی پیمانکاران جلوگیری می‌کند و پیمانکار مبالغ دریافتی را به حساب شهرداری واریز کرده و در نهایت با ارائه صورت وضعیت هزینه‌ها را دریافت می‌کنند.

ملک‌پور با بیان اینکه با هرگونه تخلف برخورد می‌شود، تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف می‌توانند با شورای شهر و شهرداری تماس بگیرند تا موارد پیگیری شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار