اجرای طرح پیمایش سوخت خودروهای باری در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55538
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۵۴
از اول اردیبهشت ماه
شاخص : مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی قزوین گفت: طرح پیمایش سوخت خودروهای باری با هدف مدیریت مصرف از اول اردیبهشت ماه اجرا می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسین عادلی با تشریح برنامه‌های شرکت پخش فراورده‌های نفتی در سال جدید، اظهار کرد: طرح پیمایش سوخت خودروهای باری با هدف مدیریت مصرف و مبارزه با قاچاق سوخت از اول اردیبهشت ماه اجرا می‌شود.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی قزوین بیان کرد: در این طرح که با مشارکت سازمان پایانه ها و حمل و نقل و شرکت مخابرات اجرا می شود خودروها بر اساس میزان حرکت و بارنامه سوختگیری خواهند کرد.

این مسئول اعلام کرد: در استان قزوین طی سال گذشته ۴۲۶ میلیون لیتر بنزین توزیع شد که در مقایسه با سال ۹۲ رشد سه میلیون لیتری را نشان می‌دهد.

عادلی با اعلام کاهش ۴۵ درصدی مصرف نفت سفید در استان قزوین طی سال ۹۳، اضافه کرد: میزان توزیع این فرآورده نفتی در سال گذشته ۵۰ میلیون لیتر بود در حالی که این میزان توزیع در سال ۹۲ بالغ بر ۹۱ میلیون لیتر بود.

وی عنوان کرد: استان قزوین دارای ۱۵ مخزن عظیم ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی بوده که از این بین تعداد ۶ مخزن به بنزین، پنج مخزن به نفت و گاز و چهار مخزن به نفت سفید تعلق دارد.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی قزوین همچنین خواستار همکاری بیشتر روستاییان در طرح ساماندهی توزیع نفت سفیدشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار