ایران جانبی

» اجرای عدالت و توزیع عادلانه امکانات با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین اتفاق افتاده است
کد خبر: 198367
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۳۶
رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس:
شاخص : رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس گفت: همکاری و خودیاری مردم در کنار قرارگاه پیشرفت و آبادانی کار انقلابی، جهادی و با کمترین هزینه و بیشترین بهره‌وری است.

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درخصوص اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: نفس کار قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان بسیار ارزشمند است که می‌تواند انسجام و همدلی بین مسئولین در دستگاه‌های مختلف را تقویت کند.

وی افزود: باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص رسیدگی به مناطق محروم؛ همکاری و خودیاری مردم در کنار قرارگاه پیشرفت و آبادانی کار انقلابی، جهادی و با کمترین هزینه و بیشترین بهره‌وری است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ بیان کرد: در کنار اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی نیز دولت، فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها هم درگیر کار شدند که این کار ارزشمند از همدلی و انسجام بین دستگاه‌های مختلف ایجاد شد.

محرومیت زدایی نیازمند قدم‌های بلند و همت جهادی است

محمدی ابراز کرد: توجه به نقاط دوردستی که کمتر مورد عنایت قرار گرفته است گامی در راستای اجرای عدالت و توزیع عادلانه امکانات خواهد بود چراکه به این نقاط دورافتاده و محروم امکانات ارائه نشده و کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

این مسئول گفت: این اقدام همچنین موجب شناسایی نقاط محروم شد و به تناسب اولویت‌ها این حرکت انجام می‌شود که با یک همت بلند و عزم جهادی قدم‌های خوبی را برای محرومیت زدایی برداشته می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر حوزه دفاع از مرزها، عزت و اقتدار این ملت نیز در حوزه عمرانی، آبادانی و محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه امکانات هم قدم بسیار ارزشمندی برداشته است.
انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار