اجرای مجتمع آبرسانی دهستان چوقور طارم سفلی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65165
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
معاون امور عمرانی استاندار خبر داد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوين گفت: عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی دهستان چوقور طارم سفلی امسال آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در بازدید از روستاهای بخش طارم سفلی با اعلام اینکه عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی به دهستان چوقور بخش طارم سفلی امسال آغاز می‌شود، اظهار کرد: با اجرای این طرح با ۹۰ میلیارد ریال اعتبار، به ۱۰ روستای طارم سفلی آْبرسانی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با اجرای این پروژه مشکل تامین آب شرب روستاهای این دهستان برطرف می‌شود.

این مسئول اعلام کرد: چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای بهسازی راه چوقور- چرگر که یکی از راه های روستایی متصل کننده استان های قزوین و زنجان است، اختصاص یافت.

وی بیان کرد: طول این مسیر روستایی که مورد استفاده بسیاری از روستائیان منطقه قرار دارد حدود ۱۵ کیلومتر است که بهسازی آن می‌تواند به افزایش رفاه حال ساکنان کمک زیادی کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در ادامه از گازرسانی به روستاهای این دهستان خبر داد و گفت: مقرر شده تا با اختصاص اعتبار لازم، روستاهای این منطقه از نعمت گاز بهره مند شوند.

حبیبی در انتها افزود: با تکمیل پروژه گازرسانی به منطقه طارم سفلی در هفته دولت ۶ روستای منطقه از تسهیلات گاز طبیعی برخوردار می شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار