اجلاس دانشگاه آزاد نقش تعیین‌ کننده‌ای در موفقیت‌ها دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 9268
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۴:۵۱

شاخص نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طبس گفت: تصمیم‌گیری در خصوص سیاست‌ها و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای مهم این نشست بود که معتقدم نقش تعیین‌ کننده‌ای در موفقیت‌های این دانشگاه در آینده خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شاخص نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، محمد ناظمی اظهار داشت: این اجلاس در به روز رسانی اطلاعات رؤسای واحدهای مختلف، تبادل تجربیات و ایجاد ارتباط و صمیمت بیشتر بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بسیار ثمر بخش بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طبس افزود: همکاران ما در این اجلاس در یک فضای همراه با وحدت و دوستی به تبادل نظر و هم‌فکری رسیدند، همچنین زمینه‌ای برای انتقال تجربیات رؤسای با سابقه به سایرین فراهم شد.

ناظمی تصریح کرد: تصمیم‌گیری و هم‌فکری در خصوص سیاست‌ها و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای مهم این نشست بود که معتقدم نقش تعیین‌ کننده‌ای در موفقیت‌های این دانشگاه در آینده خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: انسجام و نظم موجود در این نشست بسیار چشم‌گیر بود که نشان از برنامه‌ریزی دقیق همکاران ما در سازمان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دارد.

انتهای پیام/1115/

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار