احتمال آبگرفتگی معابر/ سامانه جدید بارشی وارد استان می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 135467
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
کارشناس هواشناسی خبر داد
شاخص : کارشناس هواشناسی گفت: طی این مدت در برخی نقاط شرایط سعود طوری محیا می‌شود که بارش‌ها ممکن است به صورت تگرگ هم ظاهر شوند و با توجه به فصل بهار احتمال آبگرفتگی در معابر و بالا آمدن رودخانه‌ها دور از انتظار نیست.

مریم بهوزی کارشناس هواشناسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص وضعیت اب و هوایی استان اظهار کرد: امروز آسمانی صاف و آفتابی خواهیم داشت و همچنان روز گرمی را سپری خواهیم کرد.

وی افزود: اما از فردا (جمعه) تا روز شنبه استان ما تحت تاثیر امواج حاصل از یک سامانه بارشی قرار دارد که انتظار داریم به تدریج افزایش ابر را داشته باشیم.

این کارشناس توضیح داد: بیشتر در ساعات بعد از ظهر و شب بارش باران و گاهی همراه با رعد و برق را خواهیم داشت که این امواج با زبانه‎های پرفشار شمالی همراهی می‌کند.

بهروزی اضافه کرد: برای فردا با توجه به وزش بادهای شمالی نیز کاهش دما به ویژه در طول روز انتظار می‌رود که این کاهش دما در روز شنبه هم در سطح استان ادامه دارد.

کارشناس هواشناسی گفت: طی این مدت در برخی نقاط شرایط سعود طوری محیا می‌شود که بارش‌ها ممکن است به صورت تگرگ هم ظاهر شوند و با توجه به فصل بهار احتمال آبگرفتگی در معابر و بالا آمدن رودخانه‌ها دور از انتظار نیست.

وی در پایان افزود: دیشب سیردان با ۱۸ درجه سلسیوس بالای صفر گرم ترین نقطه استان بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار