احتمال وقوع زمستان سرد و رخداد الینو قوی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77081
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
جانشين ستاد مديريت بحران استان هشدار داد
شاخص : جانشين ستاد مديريت بحران استان قزوين از احتمال وقوع زمستان بسیار سرد و رخداد الینو قوی در پاییز و زمستان امسال خبر داد.

منوچهر حبیبی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درخصوص احتمال وقوع زمستان بسیار سرد و رخداد الینو قوی در پاییز و زمستان امسال اظهار کرد: این رخداد در ماه های آبان و آذر ماه پیش بینی شده و نسبت به بارش های زیاد و وقوع سیل شدید هشدار داده شده است.

جانشین ستاد مدیریت بحران استان قزوین در ادامه تصریح کرد: در همین راستا باید برنامه ریزی های لازم در راستای ارتقاء، حفظ آمادگی و اولویت های کاری برای مدیریت موضوع و اتخاذ تدابیر لازم انجام گیرد.

این مسئول ادامه داد: باید تامین انرژی، ذخیره سازی امکانات و سوخت مورد نیاز در بخش های مختلف به ویژه پیش بینی ذخیره سوخت مایع در صورت افزایش مصرف گاز طبیعی فراهم شود.

حبیبی بیان کرد: برای گذر از شرایط احتمالی ایجاد شده در خصوص حمل و نقل جاده ای و مسیرهای روستایی و مشکلات احتمالی ناشی از سیلاب، کولاک، یخبندان و بهمن آمادگی کامل وجود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص مشکلات احتمالی ناشی از بارش ها به ویژه در بخش امداد و نجات پایگاه های امدادی و اسکان اضطراری تجهیز می شوند.

حبیبی در انتها افزود: در این راستا به همه دستگاه های اجرایی، فرمانداران، شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان ابلاغ شده تا آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار