احداث بارانداز بزرگ غرب کشور در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60915
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
رئیس شورای اسلامی قزوین اعلام کرد
شاخص : رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، از احداث بارانداز بزرگ میوه وتره بار، خشکبار و بنکداران غرب کشور در قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عباس ظاهری از احداث بارانداز بزرگ میوه وتره بار، خشکبار و بنکداران غرب کشور در قزوین خبر داد و اظهار کرد: این طرح با مشارکت بخش خصوصی در شمال آزادراه قزوین_زنجان احداث می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به اینکه مطالعات احداث این بارانداز بزرگ به وسعت ۹۰ هکتار آغاز شده، افزود: طراحی اصلی برای اجرای این طرح بزرگ اقتصادی در ۵۰ هکتار زمین انجام خواهد شد و ۴۰ هکتار نیز برای طرح توسعه در آینده پیش بینی شده است.

این مسئول عنوان کرد: این بارانداز برای چهار صنف بنکداران، خشکبار، میوه و تره‌بار و آهن‌فروشان در نظر گرفته شده که بارانداز هر صنف در مراحل مختلف احداث خواهد شد.

ظاهری خاطرنشان کرد: در طراحی اولیه این بارانداز، حداقل ۱۶۰ غرفه برای دو صنف خشکبار و میوه و تره بار در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: محل مورد نظر برای اجرای این طرح اقتصادی به دلیل دسترسی های مناسب، دارای مزیت رقابتی با سایر باراندازهای کشور است.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در انتها افزود: زمان دقیق برای بهره برداری کامل از این طرح پس از پایان مطالعات، اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “احداث بارانداز بزرگ غرب کشور در قزوین”

  1. عبدالله خیری گفت:

    آقای ظاهری ، هنر شهر قزوین را در راه اندازی شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه بازار ها را نیز رسانه ای کنید تا همه در کشور ببینند شورای شهر قزوین در یک تعامل سازنده (معامله) با شهرداری چگونه موفق شده مشکل مردم در حل مایحتاج خود مرتفع نموده است بدون اینکه ریالی خرج تاسیسات و فضاهای مراکز فروش نمایند . البته مزاحمت های بوجود آمده برای اهالی ساکن در مراکز فوق و عرضه مواد غذائی غیر بهداشتی و سوء رفتارهای غیر اخلاقی فروشندگان و کیفیت جمع آوری زباله های حاصل از مراکز مذکور (آتش زدن آنها در ساعات آخر شب توسط عوامل شهرداری) و…. را بیخیال و ………. اهالی ساکن در محل. بر ………………..متولیان این بازارها …..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار