احداث نيروگاه خورشيدي 1000 مگاواتي در قزوين
کد خبر: 100775
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
توسط شركت ايتاليايي صورت مي‌گيرد؛
شاخص : تفاهم نامه ای بین سرمایه گذاران ایتالیایی و مسئولان استان در خصوص احداث نیروگاه خورشیدی 1000 مگاواتی در قزوین امضا شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، تفاهم نامه ای بین سرمایه گذاران ایتالیایی و مسئولان استان در خصوص احداث نیروگاه خورشیدی یک هزار مگاواتی و پنل های سلولزی در قزوین امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه که در ۹ بند تهیه شده طرفین آمادگی خود را برای اجرای طرح ساخت نیروگاه به ظرفیت یک هزار مگاوات اعلام کردند.

نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی خورشیدی در استان قزوین با ۱٫۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی قرار است در قالب ۱۰۰ نیروگاه ۱۰ مگاواتی در مدت ۱۰ سال ساخته شود.

مقرر شده در مدت زمانی ۶۰ تا ۹۰ روز پس از اجرایی شدن این تفاهم‌نامه  تمام مجوزها، اختیارات، حقوق اراضی و دیگر حقوق تعیین شده در این تفاهم‌نامه ارائه شود.

تولید تجهیزات نیروگاهی و احداث نیروگاه تا یک هزار مگاوات ۲ بخش سرمایه‌گذاری این شرکت ایتالیایی در استان قزوین را تشکیل می‌دهد که ساخت نیروگاه خورشیدی تا یک هزار مگاوات به صورت مرحله به مرحله است.

این تفاهم نامه در ۹ بند توسط محمد علی قاسمی نائب رئیس مرکز ستاد سرمایه گذاری استان قزوین و نماینده تام الاختیار استاندار قزوین و کارملیتو دنارو از شرکت جنسیس ایتالیا به امضاء رسید.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار