Iranjb.ir

احداث چندین نیروگاه‌ برق مولد مقیاس کوچک در قزوین
کد خبر: 109404
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۱۲
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اعلام کرد
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و برای تامین برق پایدار نسبت به استقرار چندین واحد نیروگاه مقیاس کوچک اقدام شده است.
jpg

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، حمید رضا خانپور در جلسه بررسی تامین برق شهرک ها و نواحی صنعتی که دیروز در دفتر شرکت شهرکهای صنعتی استان برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون ۱۸ نیروگاه با ظرفیت تولید بیش از ۷۰ مگاوات به متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اعلام کرد: در حال حاضر ۲ نیروگاه با ظرفیت ۱۳ مگاوات به بهره برداری رسید و بقیه این نیروگاه ها در مرحله ساخت وساز و یا خرید دستگاه هستند.

این مسئول با اشاره به احداث نیروگاه‌های برق مولد مقیاس کوچک گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و برای تامین برق پایدار و مطمئن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نسبت به استقرار چندین واحد نیروگاه مقیاس کوچک اقدام شده است.

وی با اشاره به میزان زمین واگذار شده به شهرک های صنعتی یادآور شد: تاکنون ۱۷ هزار متر مربع زمین در شهرکهای صنعتی کاسپین، آبیک، لیا، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، اسفرورین و دانسفهان به متقاضیان احداث نیروگاه مولدهای مقیاس کوچک واگذار شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار