احداث چندین نیروگاه‌ برق مولد مقیاس کوچک در قزوین
کد خبر: 109404
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۱۲
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اعلام کرد
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و برای تامین برق پایدار نسبت به استقرار چندین واحد نیروگاه مقیاس کوچک اقدام شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، حمید رضا خانپور در جلسه بررسی تامین برق شهرک ها و نواحی صنعتی که دیروز در دفتر شرکت شهرکهای صنعتی استان برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون ۱۸ نیروگاه با ظرفیت تولید بیش از ۷۰ مگاوات به متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اعلام کرد: در حال حاضر ۲ نیروگاه با ظرفیت ۱۳ مگاوات به بهره برداری رسید و بقیه این نیروگاه ها در مرحله ساخت وساز و یا خرید دستگاه هستند.

این مسئول با اشاره به احداث نیروگاه‌های برق مولد مقیاس کوچک گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و برای تامین برق پایدار و مطمئن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نسبت به استقرار چندین واحد نیروگاه مقیاس کوچک اقدام شده است.

وی با اشاره به میزان زمین واگذار شده به شهرک های صنعتی یادآور شد: تاکنون ۱۷ هزار متر مربع زمین در شهرکهای صنعتی کاسپین، آبیک، لیا، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، اسفرورین و دانسفهان به متقاضیان احداث نیروگاه مولدهای مقیاس کوچک واگذار شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار