احداث ۷ پل در مناطق عملیاتی جنوب توسط نیروهای جهادی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103380
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۵:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی قزوین 19 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است گفت: ‌زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان کم‌تر از جهاد نیست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام علی گروسی نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و ایثارگران عملیات بیت‌المقدس، سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی که صبح امروز در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد، با بیان اینکه عملیات بیت‌المقدس و فتح‌المبین از افتخارات بزرگ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: ‌زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان کم‌تر از جهاد نیست.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در این عملیات‌ها اهداف بلندی از جمله آزادسازی خرمشهر را دنبال می‌کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ادامه داد: همه نیروهای ارتشی، سپاهی، انتظامی و جهادی نهایت تلاش خود را در عملیات بیت‌المقدس برای آزادی خرمشهر به کار بردند که جاده‌کشی ۷۹۰ کیلومتر و ایجاد ۵۵۷ کیلومترخاکریز از آن جمله است.

گروسی یادآورشد: احداث هفت پل در مناطق عملیاتی جنوب از اقدامات دیگری بود که از سوی نیروهای جهادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در دوران دفاع مقدس برای کمک به رزمندگان اسلام  انجام شد.

وی با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی استان قزوین  ۱۹ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: از این تعداد ۲ شهید مربوط به عملیات بیت‌المقدس و فتح‌المبین هستند.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اینکه این سازمان ۱۲ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است ادامه داد: ۵۳ جانباز در مجموعه جهاد کشاورزی استان قزوین داریم که ۱۵ نفر از آن‌ها مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی  هستند.

گروسی در پایان تاکید کرد: امدادهای الهی و دعای حضرت صاحب‌الزمان (عج) در عملیات‌های فتح‌المبین و بیت‌المقدس بدرقه راه رزمندگان اسلام و دلیل پیروزی در مقابل دشمنان بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار