احمدی نژاد اصلی‌ترین فتنه کشور/ رد صلاحیت شدنم تازگی ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87274
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ۴:۱۶
محمد علیخانی:
شاخص : محمد علیخانی با اشاره به تازگی نداشتن رد صلاحیتش،گفت: فتنه اصلی را احمدی نژاد و تفکراتی که پیرو آن هستند می‌دانم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز، محمد علیخانی ظهر امروز در حاشیه ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شاخص نیوز با اشاره به تجربیات خود اظهار کرد: صلاحیت رسیدگی به امور استان را دارم.

وی در خصوص ضعف دولت نهم، ابراز کرد: ضعف های زیادی در این دولت وجود داشت که قابل شمارش نیست؛ قانون گریزی، عوام فریبی و دروغ از اصلی ترین مشکل دولت نهم بود.

این چهره اصلاح طلب با بیان اینکه استان قزوین از یک جو مسمومی برخوردار است، اظهار کرد: باید تلاش کرد این فضای مسموم را تغییر داد چرا که نیروهای تاثیر گذار بسیاری در استان وجود دارند که به دلیل تخریب ها اجازه استفاده از این نیروها داده نمی‌شود.

علیخانی با اشاره به کمبودهای اقتصادی، صنعتی و کشاورزی در استان، اضافه کرد: یکی از الویت‌ها باید از بین بردن نگرش‌های بسته باشد که هیچ تفکری را جز خود قبول ندارند و تلاش می کنند تفکرات مخالف خود را حذف کنند.

وی در پاسخ به عکس العمل در برابر رد صلاحیت شدن احتمالی خود، بیان کرد: این موضوع چیز جدیدی نیست چرا که قبلا هم رد صلاحیت شده ام و دلیل آن را هم رقبای خود میدانم.

این چهره شاخص اصلاح‌طلب در قزوین با بیان اینکه با اصولگرایان مشکلی نداریم، افزود: شورای نگهبان دارای فقهای خوبی است اما با وجود چند هزار کاندیدا نمی‌شود انتظار داشت بتوانند به اصل واقعه پی ببرند.

وی در خصوص نظر مردم قزوین در انتخابات، تصریح کرد: مردم قزوین در این انتخابات همان راه انتخابات سال ۹۲ را پیش خواهند گرفت تا انتخابات خود را در سال ۹۴ تکمیل کنند.

محمد علیخانی در پاسخ این سوال که سالروز ۹ دی و فتنه ۸۸ را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: پیام ۹دی چیست؟! من فتنه اصلی را احمدی نژاد و تفکراتی که پیرو آن هستند می دانم که به نظام آسیب می‌زند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

17 پاسخ به “احمدی نژاد اصلی‌ترین فتنه کشور/ رد صلاحیت شدنم تازگی ندارد”

 1. ناشناس گفت:

  دهان ……. رو آب بکش بعد در مورد احمدی نژاد ……. .

 2. ناشناس گفت:

  خجالت بکش همین الان هم با پررویی از فتنه ۸۸ دفاع می کند!

 3. عبدالله خدابنده گفت:

  آقای علیخانی همه میدانند که شما و پدرتان باعث بدبختی و بیچارگی این استان شدید و هربار با تقلب و خرید آرا مردم حق دیگران را غصب کردید و ۹ دی و مسیله فتنه را بپا کردید
  ………..
  قانون گریزتر م…… و ….. از شما سراغ نداریم

 4. حسن گفت:

  توکه جوجه ای
  بزرگترت هم نمی تونه در مورد احمدی نزاد حرف بزنه!!!!!!!!!!!!!!

 5. دیان گفت:

  بلاخره … آقاخان هم آمد.
  جمع فتنه چیان با کاندیداتوری آقاخان
  ( حامی اصلی فتنه ) در مجلس خبرگان رهبری کامل شد . خداوند شر این جماعت را از سر این کشور و ملت کم کند .

 6. نصری گفت:

  دو کلمه ازمادر …. بشنو ای خ وطن ای خ استان خ وووووو شو

 7. غضنفر بیسواد گفت:

  آقای آدم ضدولایت و رهبری و فتنه گر
  بهتره شما عوامفریبی نکنید عامل فتنه و وطن فروشی بعضی ها اچه قدر اهل فتنه و فتنه گری هستند شهوت و جنون قدرت داریند و فکری میکنند قیم مردم هستند و میخواهید برای مردم استان تصمیم بگیرند
  ول کنید این استان را و دست از سر مردم بردارید
  بازهم میخواهید با تقلب و خرید رای و قانون گریزی رای گرفته و حق دیگران را غصب نمایید بس کنید و خجالت بکشید شرم از خدا و خلق خدا کنید

 8. عبدالله گفت:

  دم احمدی نژاد گرم . یه کاری با فتنه گران کرده که هنوز هم میسوزند. بقول خود احمدی نژاد ، آب را بریزید آنجا که میسوزد . البته یه کمی از آن آب را هم برای رئیس بزرگتان که خاطره گوئی اش فوران میکند ببرید تا او هم کمی آرام بگیرد.

 9. عبدالله گفت:

  قیافه محمد علیخانی خیلی وحشت ناکه..من میترسم

 10. عبدالله گفت:

  دهنت را آب بکش ……مرگ برفتنه گر

 11. علی گفت:

  مردم بصیر وبا معرفت استان قزوین بیش از سی سال است که می دانند این خان وخان زاده ها وآقا زاده در کشور و از جمله استان قزوین از مصائب مبتلا به کشور ووصله ناجور انقلاب مستضعفین امام ورهبری هستند که مصداق ” اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون “هستند واز روهم نمی روند وفقط با یک حرکتی منسجم از سوی مردم بصیر واگاه ایران انشاء اله از جنس ۹ دی که هنوز هم تا اعماق وجودشان رامی سوزانددر انتخابات می توانند پاسخی درخور دهند تا استمرارجریان فتنه آشکاردیروز وپنهان وکمین کرده امروز وفردا برای همیشه خاموش شوند وپی کار خود بروند بلکه دست از سرمردم بردارند

 12. مهدی منتظر گفت:

  ……….

  • مدیر گفت:

   با سلام
   جناب آقای مهدی منتظر کامنت شما به دلیل استفاده از کلمات نامناسب و توهین آمیز قابلیت انتشار را ندارد .
   از حضور شما متشکریم

 13. مدیر گفت:

  با سلام
  جناب آقای دیان
  کامنت شما به دلیل استفاده از کلمات نامناسب و توهین آمیز قابلیت انتشار را ندارد .
  از حضور شما متشکریم

 14. مدیر گفت:

  با سلام
  جناب آقای خیرالله
  کامنت شما به دلیل استفاده از کلمات نامناسب و توهین آمیز قابلیت انتشار را ندارد .
  از حضور شما متشکریم

 15. یاور گفت:

  اقای علیخانی
  شما اصلاح طلبان ف….. و آ….. هستید و با سردمداری ……. ۳۷ سال است که نمیگذارید استان روز خوش ببیند و ترقی کند و خود را صاحب اختیار همه مردم استان میدانید حالا به دیگران میگویید فتنه گر
  واقعا که رو نیست سنگ پای قزوین است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار