اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی-هنری و پانزدهمین دوره پرسش مهر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65146
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۳:۴۶
صبح امروز برگزار شد:
شاخص : مراسم اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی-هنری و پانزدهمین دوره پرسش مهر با معرفی نفرات برتر برگزار شد .

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی شاخص، صبح امروز طی مراسمی اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی-هنری و پانزدهمین دوره پرسش مهر برگزار و از ۴۶۳ دانش آموز برگزیده تجلیل شد .

در حاشیه این مراسم رییس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص گفت : در این دوره از مسابقات ۱۵۰ هزار دانش آموز در ۳۳ رشته ی از جمله شعر، داستان، مقاله پژوهی، وبلاگ نویسی، نمایشنامه، نشریه الکترونیکی، سرود و نقالی شرکت کردند که از این میان یک هزار و ۱۱۳ نفر رتبه اول تا سوم و ۴۶۳ نفر رتبه اول را به خود اختصاص داده اند .

خدایار باقری افزود : نفرات اول هر بخش به مسابقات کشوری که مرداد و شهریورماه در اصفهان و خراسان رضوی برگزار خواهد شد اعزام می شوند و با دانش آموزان سایر استان ها به رقابت خواهند پرداخت.

وی همچنین با اشاره به پانزدهمین دوره پرسش مهر گفت: موضوع پرسش مهر سال ۹۴-۹۳ چگونگی مصرف آب بود که ۴ هزار نفر در غالب هایفرهنگی و هنری از جمله  شعر، داستان، مقاله، سرود همگانی، دست نوشته و دل نوشته شرکت کردند.

در این مراسم مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت : پیشنهاد شده است تا موضوع پرسش مهر امسال توافق هسته ای باشد .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین زبان نسل امروز را هنر بیان کرد و گفت : دانش آموزان سربازان عرصه هنر هستند و با تلاش خود می توانند مفاهیم را از این طریق بیان کنند .

حجت الاسلام علی انصاری در حاشیه این مراسم افزود : ادامه ندادن مسیر هنر مهمترین آسیبی است که امروز در بین دانش آموزان هنرمند وجود دارد.

وی یادآورشد : علت این موضوع می تواند عدم اراده و دغدغه مالی دانش آموزان باشد.

انتهای پیام/۷۲۳۱/پ۲

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار