اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان استثنایی کشور در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66440
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۰
عصر امروز صورت مي‌گيرد
شاخص : یازدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استثنایی کشور عصر امروز با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، یازدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استثنایی کشور عصر امروز با معرفی نفرات برتر در سالن تبلیغات اسلامی با شرکت ۲۳۰ دانش آموز در قزوین به پایان می رسد.

رحمان هاشمی معاون فرهنگی و امور پرورشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور دیروز در مراسم آغازین این دوره از مسابقات، عنوان کرد: شرکت کنندگان در این مسابقات در رشته‌های قرائت، حفظ،تفسیر، روخوانی، احکام، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، انشاءنماز، مفاهیم و مداحی و در مقطع سنی ۱۶ تا ۲۲ سال با یکدیگر رقابت می کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه دانش آموزان استثنایی شرکت کننده در زمینه های قرآنی، از افتخارات آموزش و پرورش هستند، اظهار داشت: دانش آموزان استثنایی با این محدودیت توانستند به خوبی رشد و ارتقا داشته باشند.

هاشمی تصریح کرد: دانش‌آموزان شرکت کننده در این رقابت ها در گروه‌های نابینا، جسمی حرکتی، ناشنوا و کم‌ توان ذهنی قرار دارند.

وی هدف از برگزاری مسابقات قرآن برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، توان‌بخشی به آنها در فراگیری رشته‌های قرآنی حفظ، مفاهیم، نهج البلاغه، احکام و صحیفه سجادیه و به رقابت پرداختن آنان در رشته‌های مختلف قرآن، عترت و نماز عنوان کرد.

این مسئول ارتقاء دانش آموزان استثنایی در رشته های قرآن و عترت را موجب تعالی آنان دانست و بر همراهی هر چه بیشتر مسئولان از این دانش آموزان تاکید کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار