اختصاص بیش از ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال مددجویان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61469
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قزوین گفت: در سال گذشته بیش از 80 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علی حیدری با اشاره به ارائه تسهیلات برای اشتغال مددجویان قزوینی، اعلام کرد: در سال گذشته ۸۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی به ۹۴۵ مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قزوین بیان کرد: از این میزان اعتبار۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از صندوق اشتغال کمیته امداد و مابقی آن در قالب تسهیلات قرض الحسنه از طریق بانک های عامل، تأمین شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در سال گذشته از مجموع ۹۴۵ طرح اشتغالزایی کمیته امداد شهرستان قزوین، تعداد ۴۳ طرح در زمینه باغداری، ۲۵۴ طرح دامپروری، ۱۱۲ طرح صنایع دستی و ۵۳۶ طرح خدماتی و سایر برای مددجویان اجرایی شده است

حیدری تصریح کرد: سقف پرداخت تسهیلات برای اشتغال غیر مددجویان ۱۵۰ میلیون ریال بوده است و این رقم برای مددجویان سرپرست خانوار تا ۴۵۰ میلیون ریال نیز قابل افزایش است.

وی با بیان اینکه برای توانمندسازی هر چه بیشتر مددجویان تحت پوشش این نهاد، برنامه های آموزش مدون پیش بینی شده، یادآور شد: اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند، با اتخاذ سیاست‌های مؤثر و کارآمد، در رأس اهداف و برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار