اختصاص 1100 فقره تسهيلات بهسازي مسكن به قزوین
کد خبر: 101070
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
مديركل راه و شهرسازي استان خبر داد
شاخص : مديركل راه و شهرسازي استان قزوين از تخصيص يك هزار و 100 فقره تسهيلات ساخت و بهسازي مسكن به اين استان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، حامد مانی‌فر با بیان اینکه ساخت، بهسازی و نوسازی در محله های هدف بازآفرینی شهری ضروری است اظهار کرد: یک هزار و ۱۰۰ فقره تسهیلات ساخت و بهسازی مسکن استان قزوین اختصاص یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین ادامه داد: از این میزان تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریال برای شهر قزوین و ۳۰۰ میلیون ریال نیز برای هر واحد در شهرهای دیگر استان در نظر گرفته شده است.

این مسئول با اشاره به جزئیات پرداخت میزان مشارکت و نرخ سود تسهیلات این طرح، اعلام کرد: مدت دوران مشارکت ۲ ساله و قرارداد مشارکت این تسهیلات نیز با نرخ ۲۴ درصد است که سهم متقاضیان ۱۴ درصد و سهم دولت در قالب یارانه به واجدان شرایط ۱۰ درصد خواهد بود.

مانی‌فر با تاکید بر سیاست‌های دولت و وزارت راه و شهرسازی برای بازآفرینی بافت‌های ناکارآمد شهری و افزایش کیفیت زندگی در این بخش‌ها، گفت: با توجه به تفاهم‌نامه منعقد شده، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای دریافت این تسهیلات نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص چگونگی ثبت نام برای دریافت این تسهیلات، افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه facility.udrc.ir یا وب سایت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به نشانی www.qmrud.ir ثبت نام کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار