اختصاص ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های اقتصاد مقاومتی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56103
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان خبر داد
شاخص : رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین، از اختصاص 12میلیارد تومان اعتبار برای طرح های اقتصاد مقاومتی قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، حمیدرضا اله‌بداشتی با اشاره به اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های اقتصاد مقاومتی کشور، اظهار کرد: این میزان اعتبار امسال برای اجرای ۴۶ هزار طرح اختصاص یافت.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین ادامه داد: از این تعداد یک هزار و ۵۰۰ طرح متعلق به استان است که با ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اجرا می‌شود.

این مسئول تاکید کرد: این تسهیلات برای تولید در رشته‌های کشاورزی و در قالب وام ‌های قرض‌الحسنه از نیمه دوم اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود.

اله‌بداشتی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری به معنای قدرتمندسازی مردم در بخش تولید است که با آن می توان در مقابل تحریم‌های غرب ایستادگی کرد.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی رفع تهدید و تولید غذای سالم است که امروزه شاهد استفاده کم‌ترین میزان سم در راستای تولید منابع غذایی ارگانیک هستیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین با اشاره به عرصه‌های فعالیتی این سازمان گفت: تولید قارچ، ورمی کمپوست، فعالیت در بخش صنایع دستی به ویژه تولید فرش، صنایع تبدیلی، کارگاه‌های زود بازده، پرورش زنبورعسل، ماکیان، شترمرغ و دو پایلوت پرورش گوسفند بومی استان قزوین و داربستی کردن انگور در فهرست اولویت‌های کاری جهادسازندگی قرار دارد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار