اختصاص 20میلیارد تومان وام به فعالان اقتصادی
کد خبر: 102079
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
امسال صورت مي‌گيرد؛
شاخص : رئيس سازمان بسیج سازندگی استان قزوين گفت: امسال 20 میلیارد تومان وام برای اجرای طرح های عمرانی به فعالان اقتصادي اختصاص داده مي‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، حمیدرضا اله‌بداشتی دیروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اعلام اینکه بسیج سازندگی ۲۰ میلیارد تومان وام برای اجرای طرح های عمرانی اختصاص داده است، اظهار کرد: این وام از نیمه دوم خرداد به فعالان اقتصادی پرداخت می شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین اقتصاد مقاومتی را راهگشای اقتصاد کشور دانست و خاطرنشان کرد: در ۲ سال گذشته بیش از ۳۰ میلیارد تومان وام در قالب اقتصاد مقاومتی پرداخت شده که موجب ایجاد مشاغل پایدار در روستاهای کوچک شده است.

این مسئول ادامه داد: ایجاد شرکت های زودبازده موجب اشتغال زایی برای هزار نفر در طی سال گذشته و امسال شده است.

اله‌بداشتی با بیان اینکه این وام ها در قالب ۲۶ طرح اقتصاد مقاومتی به فعالان اقتصادی پرداخت می شود عنوان کرد: پرورش ماهی، تولید کود و کمپوست، پرورش شترمرغ، تولید رب و ترشی و پرورش زنبور عسل از جمله فعالیت های این حوزه است.

وی در انتها با اشاره به اینکه همکاری این سازمان در قالب پروژه‌های محرومیت‌زدایی، عمرانی و اقتصاد مقاومتی است، یادآور شد: حرکت بسیج سازندگی و جهادگران در سال جدید با قدرتی بیشتر صورت خواهد گرفت و استمرار این روند نیازمند همراهی مسئولین است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار