اختصاص ۲۳ میلیارد تومان به مدارس کشور برای تجهیز کلاس‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58511
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش در قزوین گفت: سال گذشته نزدیک به 23 میلیارد تومان برای تجهیز و هوشمندسازی مدارس کشور اختصاص یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، صادق صادق پور در جشنواره فناوری تدریس و مدیریت دوره ابتدایی در قزوین، اظهار کرد: فناوری آموزشی و خلاقیت در تدریس شوق و انگیزه دانش‌آموزان به مدرسه را افزایش می‌دهد.

مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: این جشنواره در محورهای درس پژوهی، دست سازه های آموزشی و سخت افزار، تولید نرم افزار و محتوای الکترونیک، ارتقاء مدیریت و تدوین برنامه سالانه مدارس برگزار شده و خلاقیت ها و ابتکار معلمان عرضه می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: فناوری آموزشی و خلاقیت در تدریس شوق و انگیزه دانش‌آموزان به مدرسه را افزایش می‌دهد.

صادق‌پور با اشاره به کتاب نقشه راه هوشمندسازی مدارس، بیان کرد: سال گذشته نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان برای تجهیز و هوشمندسازی مدارس کشور ابلاغ شد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان هم در این جشنواره، اطلاعات کامل، خلاقیت و ابتکار عمل و اخلاق محوری را از جمله ویژگی هایی معلمان در هدایت استعدادهای دانش آموزان دانست و اضافه کرد: دانش آموزان نباید بصورت تک بعدی رشد کنند، بلکه باید زمینه ای فراهم شود تا با شناسایی استعدادهای مختلف تمام ظرفیت های آنان بطور مناسبی پرورش یابد.

از میان دو هزار و ۷۹۶ معلم شرکت کننده در جشنواره فناوری تدریس و مدیریت دوره ابتدایی آثار ۳۷۲ معلم دبستانی برگزیده شده که این جشنواره امروز با معرفی برترین‌ها پایان می‌یابد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار