اختصاص ۴۵ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87518
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱:۳۶
نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر اعلام کرد
شاخص : نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر از اختصاص 45 میلیارد تومان برای تسریع در تکمیل طرح های آب، برق و فاضلاب مسکن مهر قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمدرضا امیرکمالی در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر قزوین با تاکید بر افزایش سرعت در اجرای طرح های زیربنایی، اعلام کرد: برای تسریع در تکمیل طرح های آب، برق و فاضلاب مسکن مهر قزوین ۴۵ میلیارد تومان اختصاص می یابد.

نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر تصریح کرد: توان فنی و اجرایی بسیار بالایی در مجموعه وزارت نیرو برای اجرای پروژ‌ه‌های مسکن وجود دارد اما برای اینکه این پروژه‌ها تکمیل شود باید منابع مالی مورد نیاز آن‌ها تأمین شود.

این مسئول رفع مشکلات مسکن مهر کشور را نیازمند پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان دانست و گفت: علاوه بر منابع دولتی از ظرفیت بحش خصوصی هم برای تکمیل این طرح ها استفاده می کنیم.

امیرکمالی ابراز امیدواری کرد: با جذب اعتبارات خدمات پایه‌ای برای مردم در مسکن مهر فراهم و مشکلات زیرساختی بخش‌های آب، فاضلاب و برق برطرف شود.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم افزود: بیش از ۹۰ درصد مسکن مهر استان تا پایان امسال و مابقی سال آینده تکمیل می شود.

گفتنی است؛ سهمیه استان قزوین در طرح مسکن مهر ۵۰ هزار و ۵۰۰ واحد است که تاکنون ۳۷ هزار واحد آن افتتاح شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار