اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای پایگاه‌های بهداشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89972
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
معاون مرکز مدیریت وزارت بهداشت خبر داد
شاخص : معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت در مراسم تقدير از داوطلبان سلامت استان از اختصاص 4 هزار ميليارد تومان براي ساخت، بهسازي، تجهيز و جذب نيرو در پايگاه هاي بهداشت خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمدرضا میرزایی در مراسم تقدیر از داوطلبان سلامت استان که در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: بیشتر مراکز بهداشتی به پزشک ، متخصص تغذیه، روانپزشک و دندانپزشک مجهز شده اند.

معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت از اختصاص چهار هزار میلیارد تومان برای ساخت، بهسازی، تجهیز و جذب نیرو در پایگاه های بهداشت خبر داد و گفت: در قزوین ۳ هزار داوطلب سلامت به صورت رایگان آموخته هایشان را در حوزه های بهداشت و سلامت در اختیار دیگران قرار می دهند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در راستای سیاست کلی وزارت بهداشت و برنامه استراتژیک و عملیاتی با تکیه بر اصول و ارزشهای اسلامی، امکانات لازم برای توسعه سلامت و استفاده از ظرفیت های مردم و بستر سازی مناسب جهت همکاری فراهم شود.

میرزایی تصریح کرد: برای دستیابی به توسعه اجتماعی پایدار به همیاری تک تک افراد جامعه نیاز است و توسعه سلامت یکی از زیر بناترین ابعاد تکامل اجتماعی است.

وی با تاکید بر مشارکت به عنوان بخش اساسی از سیاست های بهداشتی افزود: در نوع زندگی، عادات غذایی و رفتارهای اجتماعی نیاز به تغییر داریم و در این مسیر نیازمند همراهی همه مردم هستیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار