ایران جانبی

اختصاص ۷ بالگرد برای مناطق صعب‌العبور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 203124
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
مسئول کمیته بحران ستاد انتخابات قزوین خبر داد
شاخص : مهدیخانی گفت: هفت فروند بالگرد و همچنین چهار فروند نیز از طرف پایگاه هوانیروز و چهار مورد از نفربرهای ارتش نیز در اختیار ما قرار گرفته است‌.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، قدرت الله مهدیخانی در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات استان در استانداری اظهار کرد: امسال برای نخستین بار در سطح کشور مدیریت بحران در کنار سایر کمیته‌ها در ستاد انتخابات قرار گرفت؛ چراکه احتمال بارش و کولاک وجود داشت.

وی ادامه داد: استان دارای هفت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است که شامل ۱۳۰۰کیلومتر راه اصلی و پنج هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه‌های فرعی است؛ همچنین ۲۱۳ روستای صعب العبور در استان قرار دارد که ۱۲۰ مورد آن در شهرستان قزوین واقع شده است.

مسئول کمیته بحران ستاد انتخابات استان قزوین ابراز کرد: در راستای برگزاری بهتر انتخابات ۱۹۰دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و ماشین آلات راه سازی و چهل دستگاه نیز از طرف شهرداری‌ها و بخش خصوصی و در مجموع ۲۲۰ دستگاه جهت پشتیبانی در راهدارخانه‌ها مستقر شده‌اند تا در شرایط لازم از آن‌ها برای بازگشایی راه‌ها استفاده شود.

همه راه‌های روستایی باز است

این مقام مسئول عنوان کرد: در حوزه بحران بدترین حالت‌ها پیش بینی شده و تاکنون هیچ جاده مسدودی نداریم و به همین جهت تلاش‌های راهداری و دیگر موارد امدادی در راستای بازگشایی راه‌ها تا شب گذشته قابل تقدیر است و اکنون تمام صندوق‌ها مستقر بوده و رای گیری در حال انجام است.

وی ادامه داد: یک فروند بالگرد هلال احمر و دو فروند اورژانس و یک فروند نیز از استان تهران اعزام و مستقر شده، همچنین چهار فروند نیز از طرف پایگاه هوانیروز و چهار مورد از نفربرهای ارتش نیز در اختیار ما قرار گرفته تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کنیم.

مهدیخانی گفت: جلساتی با فرمانداری‌ها نیز برگزار شده وتمهیداتی اندیشیده شده تا ماشین آلاتی که به مناطق صعب العبور اعزام می‌شوند از تمام تجهیزات زمستانی برخوردار باشند، در پایان امیدواریم نتیجه رای گیری باعث شیرین کام شدن مردم کشور باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار