اختلافات ملکی علت تیراندازی مرگ‌بار در قزوین بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170238
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
رئیس پلیس شهرستان قزوین:
شاخص : رئیس پلیس شهرستان قزوین از علت وقوع یک فقره قتل و خود کشی در قزوین خبر داد.

سرهنگ محمد قاسم طرحانی رئیس پلیس شهرستان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری و تیراندازی در منطقه “غیاث آباد ” خیابان ” ارتباطات” بلافاصله عوامل گشت کلانتری جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

️ وی ادامه دارد : با حضور ماموران در محل و بررسی موضوع مشخص شد در یک درگیری در خیابان ارتباطات یکی از طرفین با استفاده از یک قبضه اسلحه شکاری به سوی طرف مقابل شلیک و ضارب متواری و مصدوم بلافاصله توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل می شود .

این مقام مسئول افزود: ماموران کلانتری و پلیس آگاهی بلافاصله تلاش خود را با افزایش گشت ها و سایر اقدامات انتظامی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: ماموران حین بررسی علت حادثه تیر اندازی خبری واصل می شود یک شهروند در یکی از خیابان های قزوین با شلیک گلوله با اسلحه شکاری به سمت خود خودکشی کرده که با بررسی ها و تحقیقات فنی پلیسی مشخص شد که موضوع خود کشی و تیر اندازی باهم ارتباط داشته و شخص ضارب به گمان اینکه مقتول پس از شلیک گلوله فوت کرده است اقدام به خودکشی می کند.

سرهنگ طرحانی با اشاره به اینکه فرد مضروب پس از چند ساعت در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرد بیان داشت: در بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی استان علت درگیری که منجر به قتل و خود کشی شد اختلافات ملکی بین طرفین بوده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار