اخراج مجری تلویزیون به دلیل ارتباط با پسر ترامپ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168981
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
شاخص : مجری مشهور یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا به دلیل رابطه با پسر بزرگ دونالد ترامپ رئیس این کشور، از کارش اخراج شد.

به گزارش شاخص نیوز: مدیر شبکه مطرح تلویزیونی آمریکا تصمیم گرفت کارمندش را به دلیل رابطه با پسر بزرگ دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا اخراج کند. بنا بر این گزارش، مدیر شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به محض آگاه شدن از رابطه جدی کیمبرلی گیلفویل، مجری تلویزیونی، با پسر بزرگ دونالد ترامپ بدون هیچ توضیحی او را اخرج کرد.

این در حالی است که کیمبرلی برای مدت طولانی است که مجری یک برنامه روزانه تحلیل سیاسی است و در آینده ای نزدیک جزو سازمان حامیان دونالد ترامپ خواهد شد. پیش از این نیز (پس از شان اسپایسر) او به‌عنوان سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در نظرگرفته شده بود. با این تفاسیر موضع کیمبرلی مقابل ترامپ تغییر خواهد کرد و دیگر نمی تواند بی طرفانه میزبان برنامه تحلیل سیاسی شود.

کیمبرلی گیلفویل و دون جونیور در جریان پرونده طلاق پسر رئیس جمهور با همسرش ملاقاتشان را شروع کردند. لازم به ذکر است دون جونیور پس از ۱۳ سال زندگی و با داشتن ۵ فرزند تصمیم گرفت از ونسا جدا شود و رابطه جدی را با مجری تلویزیونی که چندین سال از او بزرگتر است، شروع کند.


بیشتر بخوانید:دردسرهای کار کردن با ترامپ برای مشاورانش 


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار