اخراج 35 تاکسیران از خطوط تاکسیرانی قزوین
کد خبر: 116546
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۳۲
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: 35 تاکسیران در شهریور ماه سال جاری از خطوط تاکسیرانی تحت نظارت این سازمان خارج شدند.

به گزارش شاخص، عبدالعلی دربندی‌زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: ۳۵ تاکسیران در شهریور ماه سال جاری از خطوط تاکسیرانی تحت نظارت این سازمان خارج شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی به شهروندان، واحد بازرسی سازمان به صورت مستمر بر نحوه عملکرد تاکسیرانان فعال در خطوط تاکسیرانی و تاکسیرانان گردشی نظارت دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد: با نظارت بر نحوه عملکرد تاکسیرانان، فعال یا غیرفعال بودن آنها مشخص شده و در صورتی که غیرفعال بودن تاکسیران در خطوط ویژه تاکسیرانی که انجام وظیفه می‌کند، محرز شود، نسبت به خروج وی از آن خط اقدام می‌شود.

دربندی‌زاده با اشاره به مهم‌ترین عواملی که موجب خروج تاکسیرانان از خطوط تاکسیرانی می‌شود، تصریح کرد: غیبت زیاد، غیرفعال بودن، فعالیت در خارج از مسیر تعیین شده و اخذ کرایه اضافه، از مهم‌ترین عواملی است که موجب خروج تاکسیرانان از خطوط تاکسیرانی می‌شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این دقت نظر در عملکرد تاکسیرانان به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: تاکسیرانان فعال در خطوط تاکسیرانی در صورتی که هر یک از تخلفات فوق را مرتکب شوند، به هیأت انضباطی معرفی شده و با رأی صادره از سوی این هیأت، از خطوط تاکسیرانی خارج می‌شوند.

انتهای پیام

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار