ادارات در مصرف کالای ایرانی پیشتاز باشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161316
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه شورای اداری گفت: ادارات در مصرف کالای ایرانی پیشتاز باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی در جلسه شورای اداری استان قزوین که با حضور آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با تبریک حلول سال جدید اظهار کرد: ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد تقریباً با ماه‌های رجب، شعبان و رمضان هماهنگ شده است که این مهم فرصتی معنوی برای استفاده بیشتر از این بهار معنوی و انسانی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در شعار امسال همه اقشار مورد مخاطب رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: نقش مردم در شعار سال برجسته دیده شده است چرا که همه می‌توانند در حمایت از کالای ایرانی نقش آفرین باشند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: تحقق شعار امسال در حمایت از کالای ایرانی بسیار آسان‌تر از شعارهای سال‌های گذشته است و در عمل به آن هیچ بهانه‌ای برای آحاد جامعه وجود ندارد و با کمترین همت می توانیم سهم خود را ایفا کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه لازم است شورای فرهنگ عمومی را برای فرهنگ‌سازی تحقق شعار سال بسیج کنیم، گفت: سازمان‌ها و مراکزی نظیر دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش که با اقشار جامعه سرو کار دارند می‌توانند در فرهنگ‌سازی نقش مهمی داشته باشند.

وی با تأکید بر پیشتازی ادارات در استفاده از کالای ایرانی، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها و دستگاه‌های متولی و تأثیرگذار در حوزه فرهنگ به نحوی فرهنگ‌سازی کنند تا در نهایت در تحقق شعار سال سربلند باشیم و اجازه سلطه اقتصادی را به بیگانگان ندهیم.

آیت‌الله عابدینی به در پیش بودن سالگرد ارتحال مرحوم حضرت آیت‌الله باریک‌بین (ره) در ۱۶ فروردین اشاره و یادآور شد: حضرت آیت‌الله باریک‌بین(ره) پدر شهید گرانقدر و یاور امام خمینی(ره)، رهبر فرزانه انقلاب و تأثیرگذارترین شخصیت در فرهنگ انقلابی و ایمانی مردم بودند و ضروری است این مراسم با شکوه برگزار شود.

امام جمعه قزوین در پایان از حضور آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در جلسه شورای اداری استان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار