ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به دستگاه‌های اجرایی/ اشتغال دغدغه اصلی مردم است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149279
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۱۵
معاون اقتصادی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با تاکید بر اینکه در حال حاضر اشتغال دغدغه اصلی مردم است گفت: دولت اعتبارات لازم را برای ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرا داده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی در کارگروه شورای اشتغال با اشاره به فرصت سه ماهه به مدیران برای جذب اعتبار، اظهار کرد: مدیران در صورت جذب نکردن نیمی از اعتبارات باید خود را به مدیر ملی معرفی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با بیان اینکه مشکل ما اعتبار و قوانین نیست بلکه بی انگیزگی و کم اطلاعی مدیران است، افزود: آمار ارائه‌شده در زمینه اشتغال‌ زایی دستگاه‌ های اجرایی راضی‌ کننده نیست و نشان از بی‌ علاقگی مدیران به بحث اشتغال است.

این مسوول تصریح کرد: دولت اعتبارات لازم را برای ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرا داده است بنابراین مدیرانی که در این راستا فعالیت نمی‌کنند یا مخالف دولت هستند یا انگیزه فعالیت ندارند چرا که باید طبق هدف‌گذاری استان حرکت کنند.

حبیبی با تاکید بر اینکه در حال حاضر اشتغال دغدغه اصلی مردم است، خاطرنشان کرد: با اینکه اشتغال در اولویت دولت قرار دارد و اعتبار آن نیز اختصاص یافته اما بانک ها  هم در این زمینه همکاری لازم را ندارند.

بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین هم در این کارگروه گفت: روند اجرایی شدن طرح تکاپو و سیستم کسب و کار سه رسته زیتون، گردشگری و صنایع دستی و کفش مورد حمایت قرار بگیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار