ارائه تسهیلات به طرح‌های اقتصادی روستائیان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56241
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
مديركل دفتر امور روستايی استانداری اعلام کرد
شاخص : مديركل دفتر امور روستايی و شوراهای استانداری قزوین گفت: برای فعالیت‌های اقتصادی مشارکتی به روستائیان قزوینی تسهیلات اعطاء می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، کریم حبیبی انبوهی از اعطای تسهیلات برای فعالیت‌های اقتصادی مشارکتی به روستائیان خبر داد و اظهار کرد: در این طرح دولت از روستائیانی که طرح‌های اقتصادی قابل اجرا ارائه بدهند، حمایت می کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین اعلام کرد: دوره مشارکت این طرح‌ها ۲ سال با یک دوره تنفس یکساله و بازپرداخت ۵سال بعد از تنفس است.

این مسئول تصریح کرد: با ارائه طرح مشارکت مردم در راه اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستا از همه فعالیت های اقتصادی روستائیان اعم از تولیدی یا خدماتی که در قالب شرکت های تعاونی یا سهامی یا به صورت فردی توسط اشخاص حقیقی، به میزان سه برابر آورده آنان تسهیلات ارزان قیمت اعطاء می کند.

حبیبی توسعه روستاها،ایجاد زمینه اشتغال در روستاها و همچنین پیشگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را از دستاوردهای مهم اجرای این طرح عنوان کرد.

وی یادآور شد: در حال حاضر هر خانواده روستایی یک جوان تحصیل کرده دانشگاهی دارد که با ایجاد ارتباط دانشگاه و تولید روستاها با شرکت های دانش بنیان می توان مشارکت مردم را افزایش داد و به اشتغال روستایی نیز کمک کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار