ارائه تسهيلات جديد به واحد های صنعتی با اشتغال کمتر از 100 نفر
کد خبر: 102349
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱:۱۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوينبا اشاره به ارائه تسهيلات جديد گفت: به واحد های صنعتی و معدنی با اشتغال کمتر از ۱۰۰ نفر تسهيلات پرداخت مي‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علی پرزحمت با اعلام اینکه تسهیلات جدید به واحد های صنعتی و معدنی استان قزوین پرداخت می‌شود، اظهار کرد: برابر مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به واحد های صنعتی و معدنی با اشتغال کمتر از ۱۰۰ نفر تسهیلات ارائه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: این تسهیلات به منظور فعال سازی، افزایش تولید و اشتغال واحدهای صنعتی کوچک و متوسط پرداخت می شود.

این مسئول از همه واحد های، صنعتی و معدنی که کمتر از صد نفر اشتغال زایی دارند، درخواست کرد: هر چه سریع‌‎تر با مراجعه به سایت بهین یاب قسمت، درخواست خود را ثبت تا پس از بررسی های لازم برای پرداخت تسهیلات به سیستم بانکی معرفی شوند.

پرزحمت عنوان کرد: پس از ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب و بررسی درخواست های ثبت شده توسط دبیر خانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، برای معرفی به بانک عامل تصمیم گیری خواهد شد.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان دبیر خانه کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید، مسئولیت پیگیری روند تخصیص و پرداخت تسهیلات را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار