ارائه تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با کارمزد ۴ درصد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59115
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
معاون صندوق کارآفرینی امید استان خبر داد
شاخص : معاون صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 3 تا5 سال ارائه می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، تیموری معاون صندوق کارآفرینی امید استان قزوین در دیدار با جمعی از مدیران عامل کلیه اتحادیه ها و شرکت‌های تعاونی روستایی استان، اظهار کرد: این صندوق با هدف پرداخت تسهیلات اشتغال،کارآفرینی، ازدواج و… ایجاد شده است.

این مسئول بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید به عنوان فرهنگ جایگزین می‌تواند فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال باشد و تا حدودی چرخه اقتصادی با همت جوانان کارآفرین به وجود آید.

تیموری با اعلام اینکه تسهیلات با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت ۳ تا۵ سال ارائه می‌شود، عنوان کرد: در خصوص مشاغل خانگی سقف تسهیلات ۱۰ میلیون تومان، خوداشتغالی و خویش فرمایی با سقف تسهیلات ۳۰ میلیون تومان و تسهیلات کارفرمایی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای ایجاد اشتغال و جذب نیرو پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات ارائه شده مشمول افراد بیکاری است که دارای مهارت بوده و توانایی انجام فعالیت و شروع کسب و کار را در رشته های خدماتی، فنی، کشاورزی و بازرگانی داشته باشند.

این مسئول در انتها افزود: نداشتن چک های برگشتی یا بدهی بانکی، نداشتن بیمه دولتی، همراه داشتن گواهی مهارت و سن زیر ۶۰ سال از مهمترین شرایط متقاضیان برای دریافت وام از صندوق کارآفرینی و امید است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار