ارائه خدمات فرهنگی به سه هزار مددجوی قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170595
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
معاون امور فرهنگی کمیته امداد قزوین عنوان کرد؛
شاخص : معاون امور فرهنگی کمیته امداد قزوین از ارائه خدمات فرهنگی به سه هزار مددجوی قزوینی در سه ماهه ابتدای سال خبر داد.

 امیر محبی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: خدمات فرهنگی این نهاد شامل برگزاری دوره های آموزش خانواده، فعالیت‌های قرآنی، کلاس‌های آموزشی کانون‌های فرهنگی، تربیتی و برگزاری اردوهای مختلف است.

وی بابیان اینکه در سه ماهه نخست امسال به سه هزار و ۱۲۳ مددجوی تحت حمایت خدمات فرهنگی ارائه شده است افزود: کمیته امداد قزوین به این منظور نزدیک به ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار از منابع دولتی و داخلی خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: در سه‌ماهه نخست امسال دو هزار مددجو از خدمات آموزش خانواده متناسب با گروه سنی و جنسیت بهره‌مند شدند.

محبی با بیان اینکه کمیته امداد درصدد است با ترویج فرهنگ قرآنی مشکلات مددجویان را تا حد ممکن کاهش دهد افزود: ۳۵۰ مددجو از فعالیت‌های مختلف قرآنی مانند آموزش، حفظ، ترتیل، روانخوانی و مفاهیم بهره‌مند می‌شوند و در مسابقات مختلف شرکت می‌کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین با اعلام اینکه پیوست فرهنگی در تمام خدمات حمایتی به مددجویان ارائه می‌شود ادامه داد: در سه ماهه نخست امسال پنج دوره اردوی آموزشی و تربیتی برای مددجویان برگزارشده است که در تمامی آن‌ها پرداختن به امور فرهنگی در رأس قرار داشته است.

وی به برگزاری اردوی زیارتی و سیاحتی اشاره کرد و یادآورشد: طی سه ماهه اول سال جاری ۱۰۶ نفر از مددجویان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شده‌اند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار