ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری ضروری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143774
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران:
شاخص : مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران گفت: ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران از وظایف مهم امور ایثارگران در دستگاه های اجرایی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، یاوند عباسی در همایش رابطین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان قزوین اظهار کرد: برنامه ریزی برای ایثارگران جامعه، نظارت بر حسن اجرای قوانین و ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران از وظایف مهم امور ایثارگران در دستگاه های اجرایی است.

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران حوزه های فرهنگی و خدماتی را ۲ بال مهم برای تکریم خانواده های شهدا دانست و گفت: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان باید به یکی از دغدغه های مدیران تبدیل شود و نباید از خانواده های واقع در مناطق دور غفلت کرد.

این مسوول شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست رییس جمهور و در استان ها نیز به ریاست استانداران هر سه ماه یکبار تشکیل جلسه می دهد که در این جلسات موارد مربوط به خدمات رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مصوب و اجرایی می شود.

شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم در این همایش گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید توجه و تکریم خانواده‌های ایثارگر را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۳/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار