ارائه خروجی ۱۰۸ مصوبه بررسی مشکلات آب قزوین تا یک هفته دیگر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83757
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۳۹
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین با تاکید بر ارائه خروجی 108 مصوبه بررسی مشکلات آب استان تا یک هفته دیگر گفت: همه مسائل و مشکلات به اندازه کافی بررسی شده و باید این مصوبه ها هر چه زودتر اجرایی شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی دیروز در جلسه شورای حفاظت منابع آبی با تاکید بر ارائه خروجی مصوبه های بررسی مشکلات آب استان تا یک هفته دیگر بیان کرد: ۲۵ نشست و ۱۰۸ مصوبه نشان می دهد همه مسائل و مشکلات به اندازه کافی بررسی شده و باید این مصوبه ها هر چه زودتر اجرایی شود.

استاندار قزوین با اشاره به فعالیت ۸۰ هزار بهر بردار در بخش کشاورزی گفت: با ارائه تسهیلات می توان روش های نوین آبیاری را در استان ترویج و مدیریت کرد.

این مسئول هنر مدیریت را خلاقیت، نوآوری و کارایی دانست و افزود: با استفاده از ظرفیت مردم و بخش خصوصی می توان پروژه های نیمه تمام را برای بهربرداری آماده کرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های داخلی متناسب با اقتصاد مقاومتی در حوزه آب و کشاورزی از مردم استان خواست: ضمن پر کردن چاه های غیر مجاز از حفر چاه های جدید خودداری کنند.

قزوینی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین هم در این جلسه با اعلام اینکه مجموع آب مصرفی استان ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون متر مکعب است گفت: ۷۶ درصد از آب مورد مصرف استان از سفره های زیرزمینی تامین می شود که این موضوع فشار زیادی را به این منابع وارد می کند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار