ارائه راه حل برای مقابله با مشکلات در حوادث ضروری است
کد خبر: 116685
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: ارائه راه حل برای مشکلات در حوادث ضروری است و دستگاه‌ها باید طرح‌های خود را به پیوست پدافند غیرعامل مجهز کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی روز گذشته در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با بیان اینکه برای حل مشکلات باید در گام نخست آن‌ها را اولویت‌بندی کنیم، اظهار کرد: زیرساخت‌های موجود در حوزه پدافند غیر عامل را هم باید تقویت کنیم تا در صورت بروز حادثه با مشکل جدی در این زمینه روبرو نشویم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: در آسیب های بیولوژیکی باید کنترل همه موارد صورت گیرد چرا که یکی از راه های دشمن برای آسیب زدن به مردم خواهد بود.

این مسوول با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید عملکردشان را در زمینه پدافند غیرعامل به دبیرخانه مربوطه ارسال کنند، گفت: ارائه راه حل برای مشکلات در حوادث ضروری است و این دستگاه‌ها باید طرح‌های خود را به پیوست پدافند غیرعامل مجهز کنند.

محمد افشار مدیر کل پدافند غیر عامل استان هم در این نشست با بیان اینکه دوم تا هشتم آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل تعیین شده است، گفت: ۱۳ کارگروه اصلی ۱۳۰ برنامه را پیگیری و برگزار می کنند و امسال شعار مصون سازی و پایداری کشور با اقدام و عمل به پدافند غیرعامل نام گذاری شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار