ارائه یک میلیارد ریال خدمات حقوقی به مددجویان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61574
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال خدمات حقوقی و قضایی به مددجویان استان ارائه شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، هدایت صفری با اشاره به ارائه خدمات حقوقی به مددجویان قزوین، اظهار کرد: در سال گذشته یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال خدمات حقوقی و قضایی به مددجوی استان قزوین ارائه شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین ادامه داد: در این مدت در مجموع به ۲۷۷ مددجو در قالب های مختلف خدمات حقوقی و قضایی ارائه شده است.

این مسئول گفت: این خدمات شامل معرفی به کانون وکلا، وکلای خیّر، مرکز مشاوران، کانون کارشناسان، جامعه سردفتران و اجرای تبصره ماده ۵ قانون حمایت از خانواده بوده است.

صفری با اعلام اینکه در مجموع یک هزار و ۸۹۹ مورد خدمات بوده، عنوان کرد: در این مدت ۳۵۱ مورد مشاوره حقوقی، ۳۶۲ مورد تنظیم دادخواست، ۳۶ مورد تنظیم لایحه دفاعیه، ۱۱۱ مورد سازش بین اصحاب دعوی،۷۰مورداقدامات ثبتی و ملکی و ۸۷ مورد به مجمع وکلا نیکوکار و خیر معرفی و از خدمات مربوطه استفاده کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: استان قزوین برای نخستین بار در کشور طرح جذب وکلای خیر و نیکوکار، بعنوان وکیل خانواده را داشته تا بتوانیم از تخصص و توان آنها به نفع نیازمندان و محرومان بهره ببریم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار