اربعین حسینی حرکتی عظیم با محوریت اسلام/ ساخت سوله برای زائرین اربعین حسینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79815
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
در جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی مطرح شد؛
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين در جلسه هماهنگی ستاد مردمی اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی حرکتی عظیم و پرشور با محوریت اسلام و اهل بیت‌(ع) است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در جلسه هماهنگی ستاد مردمی اربعین حسینی بیان کرد: استفاده از تجربیات و برنامه ریزی برای هماهنگی بیشتر، باعث می‌شود هر ساله این حرکت حماسی منسجم تر از گذشته برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه اربعین یک حرکت بین‌المللی با محوریت اهل‌بیت(ع) است، عنوان کرد: اربعین حسینی حرکتی عظیم و پرشور با محوریت اسلام و اهل بیت‌(ع) است که با توجه به بیداری اسلامی در منطقه و توسعه جبهه‌های عراق، یمن و سوریه باید توجه ویژه‌ به آن شود.

این مسئول تاکید کرد: تمام جامعه باید به دور از هرگونه علامت حزبی و جناحی حضور با عظمت و پرشور در مراسمات اربعین حسینی داشته باشند.

رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم در این جلسه گفت: برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این حماسه باید تمام مقدمات سفر به گونه ای برنامه ریزی شود تا زائران کربلا هیچ گونه مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

احمدی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات هم اعلام کرد: برای خدمات رسانی بیشتر به کاروان پیاده اربعین حسینی امسال یک سوله با ظرفیت ۶۰۰ زائر در مسیر کاروان ساخته شده است.

وی همچنین از مردم خیر و نیکوکار استان خواست برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۱۰۴۰ بانک ملی واریز کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار