ارتباط با بهائیت ارزش‌های اسلامی را زیر سوال می‌برد
کد خبر: 103153
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۶:۴۶
فرمانده قرارگاه سری نصرت:
شاخص : فرمانده قرارگاه سری نصرت با اشاره به اینکه امروز عده‌ای به ارتباط با بهائیت افتخار می‌کنند، گفت: این رفتار ارزش‌های اسلامی و انسانی را زیر سوال برده و جوانان را دچار دوگانگی می‌کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار حسین اهوازیان فرمانده قرارگاه سری نصرت در مراسم اختتامیه اردوی راهیان نور دانشگاه‌های استان قزوین اظهار کرد: از ۳۱ شهریور سال ۵۹ جنگ تحمیلی کلاسیک و نابرابر عراق علیه ایران آغاز شد.

وی افزود: ۸ ماه قبل از این تاریخ تجاوزهای عراق به مرزهای کشور شروع شده بود و دانشجویان مجاهدی همچون شهید علی هاشمی و شهید علم الهدی در صحنه حضور داشتند در حالی که مسئولین وقت و بنی صدر مشغول دولت موقت بودند.

اهوازیان در ادامه گفت: شهیدان با اخلاق و روحیه جهادی خود بر روی جامعه تاثیرات مثبتی داشته و اولین نطفه بیداری اسلامی را در دل نیروهای بعثی کاشتند.

وی با بیان اینکه در ۸ سال جنگ تحمیلی همه کارها با اقتصاد مقاومتی پیش رفت، خاطرنشان کرد: در سرتاسر تاریخ کشورمان جوانان نقطه عطف سربلندی بوده‌اند.

فرمانده قرارگاه سری نصرت عنوان کرد: دنیا پرستی برخی از مسئولین باعث شده تا اصول و راه شهدا را فراموش کنند.

اهوازیان با اشاره به اینکه امروز عده‌ای به ارتباط با بهائیت افتخار می‌کنند، تاکید کرد: این رفتار ارزش‌های اسلامی و انسانی را زیر سوال برده و جوانان را دچار دوگانگی کرده است.

وی ادامه داد: کسانی که خودباختگی گریبانشان را گرفته با خون شهدا تجارت می‌کنند و آن‌ها را از اسوه بودن به اسطوره تبدیل کرده‌اند تا به جامعه القاء کنند که رسیدن به جایگاه شهادت و ایثار دست نیافتنی است.

فرمانده قرارگاه سری نصرت یادآور شد: عزتی که امروز در منطقه و جهان داریم به برکت خون شهیدان است و آن‌ها پیام آوران آزادگی و بیداری اسلامی هستند.

اهوازیان تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری امروز روشنگری جامعه یک جهاد و واجب عینی است لذا باید از ارزش‌ها  و آرمان شهدا دفاع کرد و در مقابل توهین به آن‌ها ایستاد.

وی در پایان بیان کرد: شهدا حاضر و ناظر بر جامعه هستند و باید از جوانان که امید جمهوری اسلامی ایران هستند در مسیرحفظ انقلاب و استمرار آن حمایت کنیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار