ارتباط مستقیم فرماندهان انتظامی قزوین با مردم در سامانه ۱۹۷ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164927
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۴۱
شاخص : ️ دفتر نظارت همگاني بازرسي استان قزوين در اطلاعيه اي از برگزاري جلسه ارتباط مستقيم فرماندهان و مسئولان انتظامي استان قزوين با مردم در روز هفتم خرداد ماه 97 خبر داد.

به گزارش خبرنگار  اجتماعی شاخص،️ دفتر نظارت همگانی بازرسی استان قزوین در اطلاعیه ای از برگزاری جلسه ارتباط مستقیم فرماندهان و مسئولان انتظامی استان قزوین با مردم در روز هفتم خرداد ماه ۹۷ خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع مردم شریف استان قزوین می رساند، جلسه ارتباط مستقیم مردم با مسئولان انتظامی استان روز دوشنبه هفتم خرداد ماه ۹۷ از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۲ ظهر با حضور سردار “مهدی محمودی” فرمانده انتظامی استان قزوین به همراه رئیس بازرسی، معاونان و روسای پلیس های تخصصی و فرمانده انتظامی شهرستان قزوین برگزار می‌شود.

شهروندان و هم استانی های عزیز قزوینی می توانند، به دو صورت حضوری و یا غیر حضوری با شماره تلفن ۱۹۷ و یا مراجعه به مرکز دفتر نظارت همگانی پلیس، واقع در خیابان باهنر؛ خیابان عدلیه؛ ساختمان ۱۹۷ مشکلات خود را با مسئولان انتظامی درمیان بگذارند و یا انتقاد، پیشنهاد، تقدیر و تشکر خود از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت را ارائه کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار